Teklif İste
Isıcam'lı Cambalkon

Isıcam'lı Cambalkon

Albert Genau mühendisleri tarafından geliştirilmiş olan kayar katlanır ısıcamlı cambalkon sistemi Tiara Twinmax; gerek görsellik gerek fonksiyonları açısından standart cam balkonlardan ayrılarak balkonunuzu evinize, sağladığı yüksek yalıtım sayesinde tam olarak adapte ediyor.

Bu sektörde ilk olarak Tiara Twinmax’ da kullanılan mıknatıslı conta, özel uzunluktaki kıl fırça ve EPDM conta kombinasyonunun yanı sıra, ispanyolet kilit, rüzgar kilidi, yine Albert Genau patentine sahip “ABL-Auto Brake Lock” sistemleri ile de ısıcamlı cambalkon sisteminde sizlere mükemmel bir konfor, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sunabiliyoruz.

NEDEN Isıcam'lı Cambalkon?

 • DÜŞMEZ SARKMAZ CAMLAR

  Isıcam'lı cam balkon sistemi için özel bir kilitleme mekanizması olan “ABL–Auto Brake Lock” sistemile kayar cam paneller park alanına geldiklerinde, otomatik olarak kilitlenip, kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanıyor. Bu sayede kanat açılırken düşme ve sarkma riski ortadan kalkıyor.

 • DIREKLERI KALDIRDIK

  Isıcam'lı kayar katlanır kanatlar, 90 derece köşelerden rahat bir şekilde dönebiliyor. Bu sayede, L ve U şeklindeki balkonlarda, sistem sorunsuz kullanılabilmekte ve hiçbir sabit köşe birleşim profili kullanılmadan, balkonlar tamamen açık hale getirilebilmektedir.

 • MAKSİMUM PANORAMİK GÖRÜNTÜ

  Cam balkon sistemi, panoramik görüntüyü engellemeyen 80 cm genişliğe kadar kanat yapısına izin vermektedir. Bu geniş kanatlar, gelişmiş aksam sayesinde düşmeden rahatça açılıp kapanabilmektedir.

 • MIKNATISLI İZOLASYON

  Toplam 28 mm (4+20+4 veya 6+16+6) kalınlığında ısıcam kullanılan sistemde, yalıtımı üst düzeye çıkarmak için, cam panellerin birleşiminde izolasyon fırçası, epdm conta ve mıknatıslı conta yatakları bulunan özel dikey birleşim profili tasarlandı.

ÖZELLİKLER

© Eforcam Tüm Hakkı saklıdır.