Teklif İste
Optima

Optima

“Statü Cambalkon” markası, Albert Genau’nun, ekonomik cam balkon sistemlerinin markasıdır. Piyasadaki standart cambalkonların yerine, Albert Genau tasarımına ve garantisine sahip olmak isteyen, ancak uygun fiyat arayan kullanıcılar için hazırlanmıştır.

Siz de; eğer, yaptıracağım cam balkon ekonomik olsun ama kaliteden de ödün vermeyeyim, hem markalı hem de garantili olsun diyorsanız, sizin için doğru tercih Statü Optima.

NEDEN Optima?

 • GİZLİ TAHLİYESİ

  Optima, alüminyum profilleri, birincil alüminyum hammadde ile üretilir, içinde hurda katkılı hammadde bulunmaz. Sistemin taşıyıcı profilleri, kendinden su tahliye kanalına sahiptir. Böylece, kanalda yer alan su, içeriden profil dibine alınarak, oradan tahliye edilmektedir.

  GİZLİ TAHLİYESİ
 • KASA PROFİLİ

  Taşıyıcı profilin taban genişliği 42 mm, yüksekliği 61 mm’dir. Kasa profilinde, cam kanatların toplandığı yer, plastik lamalar sayesinde, kapalı kutu formuna getirilir. Böylece, ağırlıktan kaynaklı taşıyıcı kasa profilinin ağzı açılmaz.

  KASA PROFİLİ
 • 36 MM ÇELİK TEKER

  Sistemin taşıyıcı teker takımlarındaki rulmanların, tüm bileşenleri ile çelik malzemeyle üretilmiştir. Sistem 4'ü alt ve 4'ü üstte olmak üzere, toplam 8 adet taşıyıcı teker vardır. 36 mm çapında olan her bir teker, sessiz ve konforlu hareket için cam takviyeli polyamid malzeme ile kaplanmıştır.

  36 MM ÇELİK TEKER
 • KANAT PROFİLİ

  Profilin cam yanakları tırnaklı dokuya ve her bir yüzey için 22 mm yüksekliğe sahiptir. Kanat profili eteklerinde suyu tahliye kanalına ve dışarıya atacak şekilde damlalık tırnakları bulunmaktadır.

  KANAT PROFİLİ
© Eforcam Tüm Hakkı saklıdır.